Ældre Sagen i Slangerup

Medlemskab af Ældre Sagen koster:
Personligt medlemskab 125 kr.pr.halvår.
Familiemedlemskab 205 kr. pr. halvår.
 
Ældre Sagen Rådgivningen
80 30 15 27
 
Ældre Sagens bestyrelse er følgende: 
 
Navn Funktion Telefon Mail
Birgit Auhagen Formand 47333124 baucau@mail.dk
Chaline Granjean
Næstformand og
Socialhumanitær
40580490
chaline-grand@hotmail.com
Leif Johansen Socialhumanitær kontakt 21487789 thy2@mail.tele.dk
Vibeke V. Hoffmann Sekretær 47335292 vvh0709@gmail.com
Mona Svendsen Ældrepolitik 47334283 svendsen50@youmail.dk
Birthe Frandsen Social-humanitær 47333701 birthe.frandsen@outlook.dk
John Ryberg
PR-ansvarlig og
Webmaster
29925415

john@john9boy.dk

Arne Christensen 1. suppleant   arnec@newmail.dk
Udenfor bestyrelsen:
Irene Nielsen Redaktør   irene.safran@gmail.com
Olav Nielsen Kasserer 47333522 olav.nielsen@mail.tele.dk
Frivillige:
Lizzie Jacobsen Stavgang og gåture m.v. 47334386 lizziebent@webspeed.dk
Ove Nielsen Tennis 47339399  klose.nielsen@gmail.com
John A. Andersen Petanque 51373591  jaa@adelsten.dk
Poul Scheibel L'hombre 45829043  scheibel@youmail.dk
Olav Nielsen Fitness 47333522  olav.nielsen@mail.tele.dk
Birthe Nielsen Linedance 61370757  birthe-nielsen@youmail.dk
Peter Helm Hansen Badminton 48183131  helm@mypost.dk
Inge Askjær Vågetjeneste 22376188  ingeaskjaer@gmail.com
Kirsten Holst Demensven 40365966  mkholst@mail.dk
Kenneth Jacobsen It support hjemme hos dig
51521444
efter kl. 16.
kejjac@gmail.com
 
Hvis du vil vide mere om Ældre Sagens arrangementer, tilbud m.v. skal du over på deres lokale hjemmeside. Klik Her
 
 
Aktivitetshuset Kongshøj | CVR: 32849741 | Kannikestræde 2C, 3550 Slangerup  | Tlf.: 47333812